3 Kino – Mezinárodní filmový festival


3 Kino – Mezinárodní filmový festival, NOVÉ FOTO!

3kino

Milí diváci,

přijďte od 30. 10 do 2. 11. 2014 do kina Atlas na přehlídku polsko-česko-slovenské kinematografie. To nejlepší od našich sousedů můžete zhlédnout v příjemném kině, dobré společnosti a navíc zdarma. Podpořte tento pilotní projekt, sdělte ostatním… Těšíme se na viděnou!

program

Základní ideou tohoto nového festivalu je ukázat divákům to nejlepší ze současné tvorby všech zmíněných tří visegrádských zemí, s tím, že zejména velice kvalitní současný polský film není pro českého diváka (až na několik konkrétních snímků) příliš známý. Druhou rovinou je symbolické propojení festivalů zaměřených na filmy právě z těchto zemí, zejména pokud jde o Filmové babí léto v Třinci, Lubuskie lato filmowe v Lagowě, Solanin film festival v Nowé Soli a další.

Více o festivalu, za jehož zrozením stojí Vavřinec Menšl a Miloš Máca a jehož je Bio Art Production pořadatelem, naleznete na www.3kino.cz a na www.facebook.com/3kino

adresa kina Atlas

Nad projektem převzala záštitu vážená paní Michaela Marksová, ministryně práce a sociálních věcí ČR, podpořil nás Polský institut Praha a další – děkujeme!